Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /web/htdocs2/dzsncz/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /web/htdocs2/dzsncz/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
historie | DZSN | Dopravní zdravotní služba Náchod, Opočno, Jaroměř

logo

obruvod

vycisleni historie společnosti
Vznikáme v roce 1992 na základě výběrového řízení, dnes tedy máme tradici dlouhou takřka 25 let.

V roce 1997 rozšiřujeme svoji působnost do Jaroměře a okolí, kde jsme převzali dispečink při tehdejší nemocnici Jaroměř (dnes součást nemocnice Náchod). Dispečink v Jaroměři slouží obyvatelům tohoto města a jeho okolí až do dnešní doby i když v samotné nemocnici byl během let provoz oddělení omezen.

V roce 2008 se opět rozrůstáme, tentokrát přebíráme dispečink v nemocnici Opočno, která je ovšem během následujících let uzavřena a zrušena, náš dispečink však stále až do současnosti zajišťuje potřebné služby pro obyvatele Opočna, Dobrušky, Orlických hor a dalších oblastí.

V roce 1993 vlastníme především vozy typu Škoda 1203. Vozový park stále modernizujeme až do současné moderní podoby.

Až do roku 2013 je společnost v pronájmu a areálu Oblastní nemocnice v Náchodě. V roce 2013 se však s Královehradeckým krajem, jež je v té době majitelem celého areálu nemocnice, podařilo dojednat odkup nemovitostí, v nichž sídlíme. A proto od jsme od roku 2014 již ve vlastním.

V dnes již našem vlastním areálu máme dostatečné zázemí pro fungování naší společnosti. Tedy hlavně pro dispečink a naše řidiče. Dále pro archiv a garáže pro všechna naše vozidla a pro vlastní autoservis, který nám zajišťuje vždy perfektní technický stav našich vozů.

Od roku 2014 do roku 2016 probíhala tolik potřebná rekonstrukce našich objektů, která byla postupná a trvala několik let. Dnes je rekonstrukce jak interiéru tak exteriéru budovy zcela dokončena a nacházíme se v prostorech, které odpovídají moderní společnosti 21.století.

Během těch více než 20 let budujeme a rozvíjíme náš tým řidičů, dispečerů a mechaniků tak, aby poskytoval všem svým partnerům a klientům kvalitní a profesionální služby.

Společnost je od svého založení až do současnosti hlavním partnerem Oblastní nemocnice Náchod v oblasti dopravy jejich pacientů, personálu, zdravotnických materiálů atd. Za dobu našeho působení jsme převezli stovky tisíc pacientů. Ročně naše sanitky najedou kolem jednoho milionu kilometrů hlavně po Královehradeckém kraji, ale i jinde po ČR a Evropě. V současnosti jsme silnou a stabilní společností, která nabízí perspektivu a jistotu svým zaměstnancům a svým partnerům a klientům kvalitní služby, na které se mohou spolehnout.

Děkujeme všem za podporu, jsme si jisti, že tato společnost nemá pouze dlouhou historii, ale ještě mnohem delší budoucnost.